Tłumaczenia Niemiecki

Podczas międzynarodowych konferencji, wykładów, przemówień, warsztatów, szkoleń, narad i spotkań w dużym międzynarodowym gronie niezbędne jest zapewnienie uczestnikom dostępu do profesjonalnego i rzetelnego tłumaczenia symultanicznego.

Zaletą tłumaczenia symultanicznego jest to, że tłumacz przekłada tekst mówiony w czasie rzeczywistym, co oznacza, że uczestnicy słyszą w słuchawkach głos tłumacza, co nie prowadzi do wydłużenia czasu konferencji, wykładu czy szkolenia. Perfekcyjnie przygotowany tłumacz to gwarancja powodzenia międzynarodowych przedsięwzięć naszych Klientów. Dlatego zawsze prosimy o wcześniejsze dostarczenie materiałów, aby zagwarantować naszym Klientom usługę na najwyższym poziomie.

Zapewniamy profesjonalne tłumaczenia ustne, w tym konferencyjne (symultaniczne) i konsekutywne oraz szeptane, zarówno we Wrocławiu jak i na terenie całej Polski oraz Europy, z języka polskiego na niemiecki i z języka niemieckiego na polski. Oferujemy także tłumaczenia ustne dla osób fizycznych, np. załatwianie spraw przez telefon w niemieckojęzycznych urzędach.